Celular i thjeshte Leagoo D2 Black – Dual SIM Card Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Brandi: Leagoo
Rrjeti: 
2GB
Dual Sim

Ekrani: 2.4inch
Sistemi operativ: Android
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Bateria: 1700mAh

2,200L

Celular i thjeshte Leagoo D2 Black – Dual SIM Card Online

Celular i thjeshte Leagoo D2 Black – Dual SIM Card Online

Ekran 2.4 Inch me ngjyra dhe ikona te vendosura ne menyre te thjeshte per orientim te lehte gjate perdorimit te telefonit

Shkronja dhe numra lehtesisht te dallueshem nga cdo moshe

I pajisur me Bluetooth

Praktik dhe super i lehte ne perdorim

Bateri shume e fuqishme qe zgjat me dite te tera

Projektuar dhe dizenjuar qe te mos rreshqase nga dora

Leagoo D2 eshte e pajisur me kamera e cila memorizon ne pamje castet qe ju deshironi ti ruani si kujtime. Fotot jane te nje cilesie te ulet sepse celulari D1 eshte i destinuar per biseda te gjata dhe bateri qe mban me dite te tera

Me hapesire per 2 Karta

SKU: GI-LEAGOOD2-Black Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat