, ,

Colorful Clownfish – Peshk Loder per femije


1,790L

COLORFUL CLOWNFISH – PESHK LODER PER FEMIJE

Kultivoni interesin dhe zgjoni imagjinaten  tek femijet tuaj me kete loder shume terheqese. 

Me nje forme terheqese per syrin e femijes, do te jete lodra e preferuar e vogelusheve. 

Ka drita shumengjyreshe dhe muzike gjithashtu, peshku loder punon me bateri te zevendesushme.

E perbere nga materiali i plastikes me cilesi te larte dhe ekologjike, nuk do te demtohet lehte.

Ka nje dizajn praktik qe ju mundeson ta merrni  dhe me vete ne makine, apo karrocen e femijes.

Nje loder plot me ngjyra dhe muzike, ideale per cdo femije.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al! 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat