,

EP 500 New Battery for Sony U5 / U8 – Origjinale Online


990L

Battery for Sony U5 / U8 – Origjinale

EP 500 New Battery for Sony U5 / U8 – Origjinale Online

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony U5 dhe Sont U8
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1200 mah
  • Modeli:EP-500
SKU: bateri-sony-U5-U8 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat