,

Fishe karikimi Awei CL-129

Awei

1,100L

FISHE KARIKIMI AWEI CL -129

Fishe karikimi CL-129 nga marka AWEI eshte zgjidhja ideale per karikimin dhe transferimin e te dhenave ne shumicen e pajisjeve.

Ju mund te karikoni dhe te transferoni te dhenat me nje shpejtesi te jashtezakonshme deri ne 480 Mb/s.

Fisha AWEI CL-129 eshte i pershtatshem per te gjithe telefonat celulare dhe tabletet, duke plotesuar nevojat per karikim te pajisjeve te ndryshme.

Ky karikues vecon per specifikat e tij te larmishme.

Ky karikues i avancuar eshte i dizajnuar me materiale cilesore si aliazh alumini dhe baker, duke garantuar qendrueshmeri dhe rezistence ndaj perdorimit te gjate.

Specifikat :

-Modeli: CL-129

-Marka: AWEI

-Aplikimet: Lightning / Micro-B / Type-C

-Gjatesia: 1.5 metra


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300076 Kategori: ,
LLoji

Fisha

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat