,

Fishe printeri Full 2.0 USB 3M ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Dizajn i lëvizshëm dhe i lehtë për t’u instaluar.
  • Mbështet OTG të smartphone-ve.
  • Në përputhje me shumicën e instrumenteve muzikore.
  • Lehtë për t’u lidhur me printerët, skanerin etj.
  • I pajtueshëm me shumë paisje elektronike.

690L

KABELL PER PRINTER 2.0 USB

Kabllo printeri 2.0 USB për lloje të ndryshme të lidhjeve USB, duke përfshirë A në A, A në B dhe A në Micro B.

Kabllo e hollë, fleksibël dhe e lehtë që përkulet lehtë dhe zvogëlon sforcimin e lidhjeve të pajisjeve elektronike me njera-tjetren.

Me nje gjatesi prej 3 metra duke ju dhene mundesine e hapesires se larte per levizshmeri.

Kabllo e cila ka forme të hollë për futjen ne paisjet me kuti mbrojtese.

USB 2.0 ka një shpejtësi transmetimi deri në 48o Mbps.

USB 2.0 zvogëlon ndjeshëm kohën e nevojshme për transmetimin e të dhënave, zvogëlon konsumin e energjisë dhe është në përputhje me USB 3.0.kabull printeri multifunksional blerje online iBuy al

SPECIFIKAT

Kabull printeri multifunksional.

I pajtueshëm me USB 1.1 dhe 2.0.

Shkalla e transferimit të të dhënave deri në 480Mbps.

Kabëll bakri 28AWG + 24AGW.

Ngjyra : blu.

Material : PVC.

Shume praktik edhe funksional.

Mund ta merrni kudo me vete.

Rezistence te larte funksionimi.

Produkt Online vetem ne iBuy.al – Bli Mire dhe Lire.

SKU: kabull-printeri Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue

LLoji

Kabull printeri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat