,

G 521 Huawei Battery – Versioni origjinal ne shitje


990L

G 521 Huawei – Battery

G 521 Huawei Battery – Versioni origjinal ne shitje

  • Dizenjuar per telefonat Huawei G 52
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
  • Dizanj kompakt, i qendrueshem dhe High Quality (cilesi e larte)
  • Sinkronizohet ne menyre perfekte me telefonin
  • Kapaciteti: 2000 mAh
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Origjinale dhe jetegjate
  • Tensioni: 3.8 V
  • Lloji i baterise: Li-Polymer
  • Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS.
SKU: bateri-huawei-G521 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat