,

HTC Desire SV Battery – Bateri zevendesuese Origjinale


Brandi: HTC

Modeli: Desire SV

Lloji i baterise: Li-Ion

Kapaciteti:1400 mAh

Tensioni: 3,7 V

890L

 Bateri – HTC Desire SV

HTC Desire SV Battery – Bateri zevendesuese Origjinale

Zevendesoni baterine e vjeteruar te celularit me HTC Desire SV Battery dhe ditet tuaja do te marrin nje tjeter  dimension. Ajo garanton qendruesheri dhe kohezgjatje. Flisni ne telefon pa nderprerje, navigoni ne internet dhe luani lojrat qe ju deshironi pa u shqetesuar per statusin e baterise se celularit.

Ajo eshte origjinale dhe e mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbinxehja. Mund te perdoret edhe si rezerve ne momentin qe bateria qe keni ne telefon ka perfunduar.

Siguria dhe cilesia e HTC Desire SV eshte certefikuar dhe vleresuar nga CE, RoHS dhe FCC.

SKU: bateri-HTC-desire sv Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat