,

Baseus Charger – Karikues Makine dhe MP3 me Bluetooth


  • Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart. Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene. Mund te shkarkoni kenge dhe degjoni muzike nderkohe qe telefoni juaj karikohet
  • Me Chip Bluetooth ne versionin me te fundit 4.2.
  • Suporton iOS dhe te gjitha pajisjet Android
  • Projektuar per muzike me cilesore dhe eksperienca telefonike.
  • Mund te lidhet me pajisje te ndryshme muzikore
  • Me butonin rrethor mund te rregulloni volumin e muzikes sipas preferencave tuaja
  • Mund ti jepni Play dhe Pause lehtesisht muzikes pa pasur nevoje per te kerkuar telefonin tuaj
  • Dizajnuar me mikrofon te nje cilesie shume te larte ne kualitetin HD per biseda telefonike te pastra pa zhurme dhe interferime
  • Mund te karikoni dy pajisje njekohesisht si celulare MP3, WAV, FLAC, APE, WMA

1,990L

Karikues Makine dhe MP3 me Bluetooth – Baseus Charger Online

Karikues Makine me Bluetooth – Car MP3 Player  – Baseus Charger Online

Karikues Makine me 2 porta USB

I projektuar edhe si MP3

Teknologji optimale e rimbushjes

Mbrojtje maksimale ndaj mbinxehjes, tensionit te larte dhe mbirrymes

Super i shpejte

Praktik

Ideal nese ndodheni ne rruge dhe bateria e telefonit tuaj iu ka lene ne balte

SKU: Karikues Makine dhe MP3 me Bluetooth-Baseus Kategori: ,
LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat