,

Kufje Airpods 2nd Apple

Apple

16,000L

KUFJE AIRPODS 2ND APPLE

Kufje Airpods 2nd generation nga Apple me wireless.

Thjesht nxirrni nga kutia dhe jane gati per t’u lidhur automatikisht me te gjitha pajisjet tuaja. Vendosini ato ne vesh dhe ato lidhen menjehere, duke ju zhytur ne tinguj te pasur dhe me cilesi te larte.

Me shume kohe perdorimi. Ze cilesor dhe me kualitet shume te larte.

Cip i integruar per anulimin e zhurmave te jashtme gjate bisedave telefonike.

Specifikat :

-Qasje e shpejte ne Siri

-Audio dhe ze me cilesi te larte

-Teknologjia me vale Bluetooth 5.0

-Konfigurim i lehte me pajisjet Apple


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232308 Kategori: ,
LLoji

Kufje

brands

Apple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat