,

Kufje Wireless D22 – Stereo Wireless EarPhone Online


  • Dizanj i rehatshem, te ndertuara nga material i cilesise se larte
  • Tinguj dhe ze i cilesise se larte
  • Versioni i fundit i Bluetooth-it: 4.2 V
  • Bateri e fuqishme 60 mAh
  • Lidhen me Wireless
  • Dizajn Modern

1,400L

Kufje me Wireless D22 – Stereo Wireless EarPhone Online

Kufje Telefoni me Wireless D22 – Stereo Wireless EarPhone Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Wireless-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje me Wireless-D22 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat