,

Kufje teke me Bluetooth Remax | Headset | Bli online

Remax

1,700L

Kufje teke me Bluetooth Remax | Headset | Bli online

Kufje teke me Bluetooth Remax | Headset | Bli online

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehta.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RB T13
Bluetooth | V4.1
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 1 ore
Koha e perdorimit | 3 ore
SKU: kufje-teke-me-bluetooth-remax Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat