,

Mbajtese e palosshme universale per laptop Awei X37


2,000L

MBAJTESE E PALOSSHME PER LAPTOP

Awei X37 eshte i palosshem dhe i levizshem, ju mund ta vendosni ne nje cante ose sirtar pas perdorimit.

Dizajni kompakt i holle dhe i lehte ju lejon te mbani mbajtesin kudo.

Mbajtesja e laptopit Awei X37 ka nje zone te permiresuar te shperndarjes se nxehtesise per te shmangur cdo demtim te pajisjeve per shkak te mbinxehjes.

Mund ta rregulloni mbajtesin e laptopit ne 5 kende te ndryshme sipas komoditetit tuaj.

Specifikat :

-E qendrueshme dhe e forte

-Kapacitet mbajtes minimal prej 10 kg

-Te palosshme dhe te levizshme

-E dobishme per detyra me shume qellime

-5 Rregullime ingranazhesh


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i2323000110 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat