,

MP3 dhe karikues per makine – Multifunction Wireless Bli Online


Specifika

Bluetooth : V 3.0 +R
Frekuenca:20KHZ
Tensioni:5v+/-0.5
Lidhje deri ne 5 m
Transmetues Automatik
Punueshmeria deri ne 45 mAh
Kaloni pa nderprerje midis thirrjes hyrese dhe  muzikes
Butonat e kontrollit per muzike te shpejte dhe kontrollin e thirrjes

900L

 MP3 dhe karikues per makine – Multifunction Wireless Bli Online

MP3 dhe karikues per makine – Multifunction Wireless Connector for car

Me 2 porta USB: 1- Karikim dhe 2- Muzike

Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Wireless-i lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorni duart. Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muzike

Perdoreni celularin ne largesi pa duar kur jeni ne makine duke ofruar nje eksperience te lehte dhe te sigurt udhetimi , fale Car MP3 Player Multifunction Wireless 

I lehte dhe praktik

Me shume funksione

Nuk ze hapesire

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: MP3 dhe karikues per makine-Multifunction Wireless Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat