,

New Original HTC Desire 601 Battery – Versioni origjinal


1,090L

 HTC Desire 601 – Battery

New Original HTC Desire 601 Battery – Versioni origjinal

  • Mban telefonin plot me bateri atehere kur keni me shume nevoje
  • E integruar ne brendesi me michrocip i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
  • Flisni ne telefon, luani lojrat qe deshironi, degjoni muzike pa u shqetesuar per baterine dhe harxhimin e saj
  • Rezistente ndaj ndryshkut
  • Certefikimet e sigurise dhe cilesise: FCC/ROHS/CE
  • Kapaciteti: 2200 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion
SKU: bateri-HTC-desire-601 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat