, , ,

Bateri Blackberry JM 1 – The Black Store Orignal Battery


990L

Bateri – Blackberry JM 1

Bateri Blackberry JM 1 – The Black Store Orignal Battery

  • Dizenjuar per telefonat Blackberry JM1
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
  • Dizanj kompakt, i qendrueshem dhe High Quality (cilesi e larte)
  • Rimbushet per 2 ore me karikues normal ndersa rimbushja me adaptor Fast Charger kerkon me pak kohe
  • Kapaciteti:123o mAh
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Origjinale dhe jetegjate
  • Certefikuar nga CE
  • KESHILLE: Pasi te keni instaluar baterine e re, formatoni telefonin per tesinkronizuar baterine me telefonin.
SKU: bateri-blackberry-JM1 Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat