Nokia 3310 New – Celular Best Price Shitje Online

Nokia

SPECIFIKAT

Marka: Nokia

Modeli: 3310

Ekrani: 2.4 inch

Rezolucioni: 240 x 320 pixel

Karta SIM: 2

Kamera: 2 MP me rezolucion te fotos 1600 x 1200 Pixel

Bluetooth: 3.0

Bateria: Li -Ion

Kapaciteti: 1200 mAh

Rrjeti 2G

Trashesia: 12.8 mm

5,800L

Nokia 3310 New – Celular Best Price Shitje Online

Nokia 3310 New – Celular Best Price Shitje Online

Ekran 2.4 inch me rezolucion 240 x 320 pixel

Memoria: 16 GB

I pajisur me nje kamera te pasme me madhesi 2MP, LED Flash, opsionin dixhital te zmadhimit dhe rezolucionin e fotos 1600 x 1200 Pixel

Bateri e fuqishme e tipit Li- Ion me kapacitet 1200 mAh

Ofron hapesire per 2 karta SIM

Karakteristika te tjera:  Opsioni i alarmit, kalendari, kalkulatori

Suporton rrjetin 2G

Bluetooth: 3.0

Trashesia: 12.8 mm

SKU: H-NOKIA-331O Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Nokia

LLoji

Celular

Gjendja

Te reja

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat