,

Original Power Bank Awei – Dual LED Light Digital Display


Kapaciteti: 20000 mAh

2 Ngjyra

E bardhe

E zeze

2,690L

Original Power Bank – Awei P70K

Original Power Bank Awei – Dual LED Light Digital Display

  • Karikon baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt. Ideale kur jeni ne levizje dhe nuk keni akses ne energji elektrike
  • Integruar me ekran dixhital qe tregon nivelin dhe gjendjen e baterise ne momentin e rimbushjes.
  • E vogel, super komode per ta marre kudo me vete
  • Me mbrojtje te shumefishte nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte
  • Me 2 porta USB, mund te karikoni 2 paisje ne te njejten kohe
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj nxehtesise dhe goditjes
  • Certefikuar nga FCC, CE dhe RoHS
SKU: power bank-awei-P70K Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat