,

Portable Charger Mini Awei – Fast Charge Power Bank 2 Ports


Ne 2 ngjyra:

E zeze

E bardhe

2,190L

Portable Charger – AWEI P75K

Portable Charger Mini  Awei – Fast Charge Power Bank 2 Ports – Shitet me super cmim ne iBuy.al

Karikoni telefonin dhe paisjet tuaja ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa pasur nevoje per nje prize elektrike. Ky rimbushes eshte i lehte, kompakt dhe ne permasa te volgla per ta marre gjithmone me vete.

Projektuar per te mos demtuar baterine, ai eshte pershtatur per karikimin e te gjithe celulareve dhe paisjeve te tjera qe kane disponojne fishen perkatese. Eshte i shpejte dhe me sistem sigurie maksimale

Me 2 porta, karikon dy paisje njekohesisht.

SKU: portable charger-mini-awei-P75K Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat