,

Power Bank Type C Micro USB – BASEUS Galaxy Series


 • Materiali: Alumin
 • Kapaciteti i baterise: 10000mAh
 • Lloji i baterise: Lithium polymer
 • Hyrja Type-C : DC 5V / 2A
 • Hyrja Micro : DC 5V / 2A
 • Dalja Type-C : DC 5V / 3A
 • Dalja QC 3.0 : 3.6-6.5V / 3A, 6.5-9V / 2A, 9-12V / 1.5A
 • Dimensionet : 147 mm x 73 mm x 14 mm

1,990L

Power Bank – BASEUS Galaxy Series

Power Bank Type C Micro USB – BASEUS Galaxy Series

 • Rimbush shpejt 2 smartphone/ paisje elektronike ne te njejten kohe
 • Me 2 porta: Micro USB + Type C. Perdoret gjeresisht per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
 • Dizanj elegant, i holle dhe super i lehte per tu marre kudo me vete
 • Ideal kur jeni ne levizje, ne udhetime, ne natyre ose kur nuk keni energji elektrike
 • Mbeshtetur ne protokollin e ngarkimit te shpejte 3.0 Quick Charger
 • Ndertuar nga alumini rezistent ndaj nxehtesise dhe jetegjate
 • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja dhe qarku i shkurter
SKU: power bank-baseus- galaxy series Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat