,

Power Box Ipipoo – Karikues Portativ Universal Online


Ngjyra: E bardhe/ E zeze

Kapaciteti: 20000 mAh

2,890L

Power Box Ipipoo LP 16 – Karikues Portativ

Power Box Ipipoo – Karikues Portativ Universal Online

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike
  • I vogel dhe praktik, iu lejon ta merrni kudo me vete
  • Ideal per aktivitetet ne natyre,udhetimet e gjata, udhetimet ajrore
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes
  • Dizenjuar me material rezistent ndaj konsumit
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte
  • Mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht dhe me shpejtesi te larte
  • Me kapacitet 20000 mAh dhe dizanj modern
SKU: power box-ipipoo-LP16 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat