,

PowerBank Baseus – DUAL USB Ports 10000 mAh Porosit Online


Ngjyra: E zeze

Kapaciteti: 10000 mAh

2,390L

PowerBank – BASEUS

Power Bank Baseus – DUAL USB Ports 10000 mAh

  • Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa nevojen e prizes elektrike
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve elektronike, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Mund te karikoni 2 paisje njekohesisht shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • I vogel, praktik dhe komod ne perdorim
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit
  • Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Integruar me driten LED qe tregon gjendjen aktuale te baterise ne momentin e rimbushjes
SKU: powerbank-baseus-100000 mah Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat