,

Powerbank REMAX Proda E5 Series – Karikues Portativ


  • Brandi: Remax
  • Modeli: Proda E5
  • Kapaciteti i baterise: 5000 mAh
  • Lloji i baterise: Li-Pol
  • Materiali: Plastike ABS
  • Ngjyrat: White, Pink, Blue, Yellow
  •  Dimensionet: 39x95x22 mm
  • Pesha: 200 g

990L

Powerbank REMAX Proda Series – E5

Powerbank REMAX Proda E5 Series – Karikues Portativ

Karikoni telefonin, tabletin dhe paisjet e tjera elektronike kudo qe jeni: ne zyre, ne levizje, ecni ne rruge, ne udhetime etj.  Ky furnizues baterie eshte i shpejte, i sigurt dhe me material cilesor rezistent ndaj nxehtesise dhe konsumit.

Rimbushei i dizenjuar nga Proda ofron lehtesi dhe eshte parktik per tu marre kudo me vete. Nuk ze hapesire dhe mund te karikoje te gjithe smartphonet dhe paisjet e tjera qe disponojne fishen USB. Ai vjen ne version te ndryshme ngjyrash, nderkohe zgjedja eshte e juaja!

SKU: powerbank-remax-proda series-E5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat