Redmi 7A Xiaomi 2GB 32 GB Black – Smartphone Shitje Online

Xiaomi

SPECIFIKAT

Dimensionet: 146.3 x 70.4 x 9.6mm
Pesha: 165g
Dual SIM
Ekrani: 5.45inch
Sistemi Operativ: Android 9.0 Pie / MIUI 10.2.7
CPU: Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A53 & 6×1.45 GHz Cortex A53)
Kamera: 13MP
Selfie: 5MP

11,490L

Redmi 7A Xiaomi 2GB 32 GB Black – Smartphone Shitje Online

Redmi 7A Xiaomi 2GB 32 GB Black – Smartphone Shitje Online

Ekran HD Plus 5.45 inch mundesuar nga nje procesor Snapdragon 439

Strukture rezistente ndaj goditjeve dhe sperkatjes. Me trup polikarbonat dhe me dimensione te ideale: 14.6 x 1 x 7 cm. Peshon 163g. Redmi 7A vjen ne ngjyre te zeze

Kamer e shkelqyer me foto dhe pamje me vizion te qarte, per foto te bukura dhe plot ngjyra. Redmi 7A Xiaomi eshte i pajisur me kamera 12MP dhe ndezje LED. Kamera e perparme eshte 5MP me suport per zhbllokimin e telefonit me ane te fytyres dhe me efekte zbukurimi qe ju ndihmon te klikoni selfie te bukura. Perdoruesit mund te kapin imazhe me cilesi te larte dhe te regjistrojne video me ngjyra te gjalla

Bateri e fuqishme prej 4000mAh, kohe te shkurter te rimbushjes dhe kohezgjatje me dite te tera

I pajisur me aplikacionin Ndihme Urgjente SOS, qe kufizon perdorimin e telefonit nga femijet tuaj ne faqe ku ata nuk duhet te lundrojne.

Dergon njoftime ne momentin kur femijet tuaj hyjne ne shkolle

Memoria: 2 GB RAM – 32 GB ROM

Mund te vendosni nje Slot Micro SD Card dhe memoria e tij zgjerohet deri ne 256GB

Funksionon me Sistem Operativ Android 9.0 me funksion MIUI 10

 

SKU: H- Redmi7A- Xiaomi-2/32GB Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat