,

Replacement Li-Ion Lenovo S820 Battery – Versioni origjinal


Brandi: Lenovo

Modeli: S820

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 3600mAh

Certefikime: CE

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Tensioni: 3.7 V

1,090L

Li-Ion Lenovo S820 Battery

Replacement Li-Ion Lenovo S820 Battery – Versioni origjinal

  • Origjinale dhe jetegjate
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Luani, degjoni muzike, shihni video dhe realizoni telefonata pa u shqetesuar per konsumin e baterise
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Pershtatet me telefonat Huawei i modelit S660
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Pershtatet me telefonat Huawei te modelit S660
SKU: bateri-lenovo-S820 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat