,

Ring Supplementary Lamp – Drite rrethore per kameren


  • Material prej plastike dhe alumin.
  • Fuqia: 36W.
  • Tensioni: 100V – 240V.
  • Diametri i unazës së jashtme eshte 32 cm.
  • Diametri i unazes se brendshme eshte 23 cm
  • Gjatesia maksimale e mbajteses eshte 210 cm.

7,500L

RING SUPPLEMENTARY LAMP- DRITE RRETHORE

Drite perfekte e cila eshte ideuar per t’i dhene ndricim kamerave te celularit, aparateve fotografit, videove edhe fotove ne cdo moment edhe ne cdo vend qe mund te ndodheni.

Drita vjen me gjatesi dhe ndricim te rregullueshem sipas deshires o nevojes qe mund te keni.

Llamba vendoset mbi nje mbajtese e cila eshte edhe ajo qe i siguron mbeshtetjen drites edhe kameres suaj.

Gjatesia e kej mbajtese arrin deri e 210 cm.

Perbehet nga tre njyra te ndryshm edhe tre nivele ndricimi.

E perbere na materiali i plastikes tek drita rrethore edhe aluminit tek mbajtesja.

SPECIFIKATdrite led ndricim kamer telefon bli online iBuy al

Material prej plastike dhe alumin.

Fuqia: 36W.

Tensioni: 100V – 240V.

Temperatura e rregullueshme: 3200K – 5600K.

Diametri i unazës së jashtme eshte 32 cm.

Diametri i unazes se brendshme eshte 23 cm

Gjatesia maksimale e mbajteses eshte 210 cm.

Bli Online | Bli Mire vetem ne iBuy.al

SKU: K-200720-096 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat