Samsung Galaxy A20 – i Perdorur Grada A 32GB

Samsung

Pa gervishtje

I ardhur nga USA

Cmim konkurrues

14,900L

SAMSUNG GALAXY A20 – I PERDORUR GRADA A 32GB

Samsung galaxy A20 i perdorur Black – Grada A 32GBsmartphone samsung galaxy a20 32gb ibuy al

Smartphone Galaxy A20 telefon inteligjent me performance te larte te aplikacioneve qe gjenden ne te.
Teknologjia e larte  e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi.
I testuar plotesisht dhe gati per t’u perballur me teste te ndryshme.
Funksionon me sistem operativ Android 9.0 (Pie); One UI.
Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A73 & 6×1.35 GHz Cortex-A53)Cortex-A53).

Samsung Galaxy 32 gb

Funksionon me Chipset Exynos 7884 (14 nm).  Memorje 2GB RAM dhe 32GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy A20 ka nje ekran SUPER AMOLED me rezolucion pikselash te larte 720*1560.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik duale 13MP dhe 5MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, Panorama etj.
Disponon nje bateri 4000mAh.samsung galaxy a20 32gb ibuy al
Kamera kryesore 13MP + dy kamerë 5MP Kamera e përparme  8MP.
Pika kryesore e telefonit është bateria më e madhe prej 4,000 mAh dhe një ekran më i madh i nivelit të ekranit 6.4-inç të stilit Infinity-V në pjesën e sipërme.
Ajo përmban një ekran me prekje capacitive 6.4 inç HD + me rezolucion 720 x 1560 piksel dhe mbështetje me ngjyra 16M.
Samsung a20 ofron 2 GB RAM. Ekziston edhe një hapësirë ​​ruajtëse në bord prej 32 megapikselë e cila mund të zgjerohet deri në 512 GB.
Front camera 8mp  ultra wide me dual lens për të dhene rezolucionin më të mire.

Samsung galaxy a20 i perdorur

Pikat kryesore të specifikimit të Galaxy A20 janë ekrani Super AMOLED dhe kamera e dyfishtë në anën e pasme.

Sigurisht qe galaxy a20 ka specifika te tjera gjithashtu si procesori okta-bërthamë dhe bateria 4000 mAh, që e bëjnë Galaxy A20 një zgjedhje të mirë buxhetore për personat qe nuk duan te shpezojne se tepermi per telefona.

Galaxy device e cila mund te shoqerohet me se miri me galaxy buds per te degjuar muziken tuaj te preferuar.

Ju mundeson opsionin fast charging me sistemin exynos 7884 octa core.

Gëzoni performancë solide dhe komunikim të përsosur me këtë smartphone Samsung Galaxy A20.

Ekrani Infinity 6.4 inç siguron pamje me cilësi të lartë gjatë shikimit të filmave, ndërsa bateria 4000 mAh ofron energji të mjaftueshme  për përdorim gjatë gjithë ditës.

Ky smartphone  ka një procesor okta-bërthamë dhe 2 GB RAM për shumë detyra, ndërsa kamera me lente të dyfishtë ju lejon të kapni momente të veçanta shume qartë.

Specifikat 

 • Samsung Galaxy a20
 • Permasat  158.4*74.7*7.8mm
 • Pesha  169g
 • Trup Gorilla Glass 3
 • Karte Nano SIM
 • Ekrani  6.4inch SUPER AMOLED
 • OS  Android 9.0 (Pie); One UI
 • Chipset  Exynos 7884 (14 nm)
 • CPU  Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A73 & 6×1.35 GHz Cortex-A53)Cortex-A53)
 • GPU Mali-G71 MP2
 • RAM  2GB
 • ROM  32GB
 • Kamera Duale  13MP+5MP
 • Selfie 8MP
 • Bateria Li-Ion 4000mAh

 Samsung a20 cmimi me i lire ne iBuy.al!

SKU: samsung galaxy a20 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat