Samsung Galaxy Note 10 Cmimi me i mire Online

Samsung

I pagervishtur

I ardhur nga USA

Cmim i arsyeshem

62,900L

Samsung Galaxy Note 10 256GB Black

Smart Phone Samsung Galaxy Note 10 i Perdorur Cmimi me i mire online ne Ibuy.al

Smartphone Samsung Galaxy Note 10 telefon inteligjent me performance te larte. Super i fuqishem dhe i shpejte. Teknologjia e perparuar e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi. I testuar deri ne detaje, pa gervishtje dhe gati per t’iu ofruar nje performance te shkelqyer.
Funksionon me sistem operativ Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10.0; One UI 2. Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.4 GHz Cortex-A75 & 4×1.9 GHz . Funksionon me Chipset   Exynos 9825 (7 nm) – EMEA/LATAM.  Memorje 8GB RAM dhe 256GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy Note 10 ka nje ekran Dynamic Amoled me rezolucion pikselash te larte 1800*2280.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 10MP. Shkrepni foto te mrekullueshme dhe shperndajini me miqte tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik trefishe 12MP, 12MP dhe 16MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, fokusim automatik, panorama etj.
Disponon nje bateri 3500mAh

Specifikat 

Permasat | 151*71.8*7.9mm
Pesha | 168g
Trupi Gorilla Glass 6
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.3inch HD Dynamic Amoled
OS | Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10.0; One UI 2
Chipset | Exynos 9825 (7 nm) – EMEA/LATAM
CPU | Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.4 GHz Cortex-A75 & 4×1.9 GHz
GPU | Mali-G76 MP12 – EMEA/LATAM
RAM | 8GB
ROM | 256GB
Kamera Trefishe | 12MP+12MP+16MP
Selfie | 10MP
Bateria | Li-Ion 3500mAh

Samsung galaxy Note 10 | Smart Phone i perdorur | Cmimi me ekonomik ne Ibuy.al

SKU: samsung note 10 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat