Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G – i Perdorur

Samsung

Pa gervishtje

I sapo ardhur nga USA

Cmim konkurrues

 

79,900L

Samsung Note 10 Plus 256GB Black

Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G i Perdorur – 256GB | Cmimi me i mire online

Smartphone Samsung Galaxy Note 10 Plus telefon inteligjent me performance te larte. Super i fuqishem dhe i shpejte. Teknologjia e perparuar e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi. I testuar deri ne detaje, pa gervishtje dhe gati per t’iu ofruar nje performance te shkelqyer.
Funksionon me sistem operativ Android 9.0 (Pie), planned upgrade to Android 10.0; One UI 2. Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.4 GHz Cortex-A75 & 4×1.9 GHz Cortex-A55) – EMEA/LATAM . Funksionon me Chipset  Exynos 9825 (7 nm) – EMEA/LATAM.  Memorje 12GB RAM dhe 256GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy Note 10 Plus ka nje ekran Dynamic Amoled me rezolucion pikselash te larte 1440*3040.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 10MP. Shkrepni foto te mrekullueshme dhe shperndajini me miqte tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik trefishe 12MP, 12MP dhe 16MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, fokusim automatik, panorama etj.
Disponon nje bateri 4300mAh

Specifikat 

Permasat | 162.3*77.2*7.9mm
Pesha | 198g
Trupi Gorilla Glass 6
Karte Nano SIM
I papershkueshem nga uji IP68
Ekrani | 6.8inch HD Dynamic Amoled
OS | Android 9.0 (Pie), planned upgrade to Android 10.0; One UI 2
Chipset | Exynos 9825 (7 nm) – EMEA/LATAM
CPU | Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.4 GHz Cortex-A75 & 4×1.9 GHz Cortex-A55) – EMEA/LATAM
GPU | Mali-G76 MP12 – EMEA/LATAM
RAM | 12GB
ROM | 256GB
Kamera Trefishe | 12MP+12MP+16MP
Selfie | 10MP
Bateria | Li-Ion 4300mAh

Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G i perdorur | Cmimi me i lire ne Ibuy.al

SKU: samsung note 10 plus used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat