,

Samsung Note 4 Original Battery – Bateri Moxom Rezerve


1,090L

Samsung Note 4 – Original Battery

Samsung Note 4 Original Battery – Bateri Moxom Rezerve

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung Note 4
  • Kapaciteti i larte: 3220 mAh
SKU: bateri-moxom-samsung-note 4 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat