,

Smart watch Hw22 Pro – Ore inteligjente sportive


3,290L

SMART WATCH HW22 PRO

Smart watch HW22 Pro eshte e pajisur me disa vecori qe perfshijne nje monitor te rrahjeve te zemres, monitor te oksigjenit te gjakut, monitor te temperatures se trupit dhe suporton karikimin me wifi.

Monitorimi i gjumit: Per te regjistruar dhe analizuar statusin tuaj te gjumit ne menyre objektive per te permiresuar shendetin tua.

Lidhja e tij Bluetooth ju mundeson te kryeni dhe ti pergjigjeni telefonatave. Bateria Li-jon 200 mAh ofron jetegjatesi me te madhe perdorimi te ores.

Ekran me prekje 1,75 inch me definicion te larte. Menyra te shumta ushtrimesh, gjurmimi i gjumit, kujtesa e ulur, monitorimi i rrahjeve te zemres / presionit te gjakut / oksigjenit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234561 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat