,

Sport Racing Car – Makine sportive garash per femije

Te ndryshme

990L

SPORT RACING CAR – MAKINE SPORTIVE GARASH PER FEMIJE 

Nje makine loder plot me drita dhe muzike per vogelushet tuaj.

Hap deren automatikisht, kur has ne pengese ndryshon drejtimin e udhëtimit.

Punon me drita dhe muzike, me 3 bateri AA 1.5V.

 

I prodhuar  nga material plastike miqesore me mjedisin, jo toksik rezistent ndaj goditjeve apo gervishtjeve.

Ngjyrat e gjalla stimulojnë zhvillimin vizual.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010063 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

Green, ORANGE, Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat