Tater Mitts | Doreza silikoni per te pastruar agrumet


  • Rezistente ndaj ujit pershkrimit te ujit.
  • Materiali: PVC shume i forte.
  • Gjenden ne ngjyrë portokalli.
  • Madhësia e dorezave: 27 x13 cm.
  • Ideuar per agrumet.
  • Shume praktike edhe komode.

890L

TATER MITTS-DOREZA SILIKONI PER AGRUMET

Tater Mitts jane doreza silikoni per te pastruar agrumet pa perdorur mjete mprehese.

Ato jane me teper praktike dhe me te sigurta se mjetet e prerese te kuzhines.

Dorezat vishen shume lehte edhe qendrojne shume mire ne duar sepse pershtaten me cilendo dore qe i mbart.

Dorezat e e silikonit Tater Mitts nuk pershkruhen nga uji ndaj edhe lekura e duarve tuaja do te qendroje e mbrojtur.

Nese ju i ferkoni dorezat mbi agrumet ato do te jene te pastra vetem per 8 sekonda sepse dorezat e silikonit perbehen nga disa furca te vogla qe e kryejne pastrimin menjehere.

SPECIFIKIMETdoreza pastrimi patate plastik bli online iBuy al

Praktike ne veshje edhe perdorim.

E mbajne te sigurt lekuren e dores suaj.

Pastrojne levoren e agurmeve pa i demtuar ato.

Te papershkrueshme nga uji.

Perbere nga furca te vogla pastrimi.

Materiali: PVC i qendrueshem.

Gjenden ne ngjyrën portokalli.

Dimensioni i dorezave : 27 x13 cm.

Bli Online ne iBuy.al, aty ku cilesia eshte e garantuar. 

SKU: K-200720-093 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
color

ORANGE

LLoji

Doreza

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat