, ,

Kosh mbeturinash me sensor 6L – Smart Bin


3,500L

KOSH MBETURINASH ME SENSOR 6L – SMART BIN

Ju nuk do të keni më nevojë të prekni koshin tuaj të plehrave.

Kapaku i sensorit të lëvizjes infra të kuqe hapet me një valë të thjeshtë të dorës dhe mbyllet automatikisht pasi të keni mbaruar. Mbajtja e shtëpisë tuaj të pastër nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

Kapaku i koshit  automatikisht do të lëvizë menjëherë dhe do te mbyllet pas 4 sekondash.

Kapaciteti i madh dhe i qëndrueshëm prej 6L ju ndihmon të zvogëloni frekuencën e hedhjes, përpjekjes dhe kursimit të kohës.

Teknologjia e zbutjes së zhurmes me dizajn  modern përdoret për të arritur efekt ultra të qetë, veçanërisht i përshtatshëm për familjet me fëmijë të vegjël.

Modaliteti i ndjeshmërisë infra të kuqe dhe prekjes inteligjente.

Jetëgjatësi e gjatë e baterisë, modaliteti manual i hapjes normale, me kapacitet 6.

Ndryshime të shumta në programim për të optimizuar inteligjencën dhe shpejtësinë induktive të çipit IC, duke ju sjellë një përvojë më praktike të koshit.  

Ofron hapje te shpejtë, pa zhurma dhe  konsum te ulët te energjisë.

Specifika

Kapaciteti: 6L

Materiali: ABS

Ngjyra:  e bardhë

Madhësia: 25 * 21.5 * 37cm / 9,84 * 8,46 * 14,57 inç

Madhësia e rekomanduar e qeses së plehrave: 45 * 50 (CM) /17.71*19.69 (Inç)

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Kosh mbeturinash me sensor 6L - Smart Bin Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat