, ,

Steam Cleaner – Fshese korenti me avull – Profesionale

Te ndryshme

 • Fshese me korent prej avulli.
 • Ideaur me aksesore te ndryshem per kryerjen e pastrimit.
 • Arrin te elimonoje 99 % te papastertive.
 • Material plastike.
 • Dizajn praktik dhe komod.

3,490L

FSHESE DORE ME AVULL – STEAM CLEANER

Jeni te fiksuar pas pastrimit edhe shkelqimit te cdo ambienti qe qendroni ? Deshironi nje paisje qe i kryen te gjitha keto edhe mos te shpenzoni pafund ? Fshesa e dores me korent ” Steam Cleaner ” ua mundeson te gjitha keto.

STEAM CLEANER – FSHESE DORE ME AVULL

Fshesa arrin te pastroje te gjitha llojet e dyshemeve si ato me perberje :

 • qeramike,
 • vinil,
 • laminat,
 • granit,
 • mermer,
 • drurë, etj.

Fshesa eshte e ideaur gjithashtu edhe per pastrimin e lavamanëve, sobave, banakëve, frigoriferëve, kuzhines, tualetit etj.

Ajo mund te perdoret nga te gjithe sepse ka sistem mbrojtes.

Pesha e lehte e bene shume te menazhueshem me dore por edhe per t’u trasnportuar.

Ajo nuk prodhon zhurme motorrike edhe punon ne gjendje te qete.

Eliminin gati 99% te te gjitha njollave, papastertive, baktereve etj.fshese elektrike me avull multifunksionale iBuy al

SPECIFIKAT

Fshese elektrike me avull.

Ndez alarmin kur ka mungese te ujit.

Tension : 220-240 Volt.

Punon gati 25 minuta pa nderpreje.

Fuqia (W): 1000 W.

Presioni me avull: rreth 3.5Bar.

Kapaciteti i ujit : 350 ml.

Materiali: PP plastikë shume i forte edhe i qendrueshem.

Permasat : 225x150x280mm.

Bej blerjen tende online me te sigurte , me cilesore edhe me te lire vetem ne iBuy.al.

SKU: Steam Cleaner Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
color

Yellow & Black

brands

Te ndryshme

LLoji

Fshese korenti

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat