,

Fshese korenti me vakum HAEGER – 2 ne 1

Haeger

 • Pastron shtepine pa perdorur kimikate.
 • Kursen kohe dhe energji elektrike.
 • Me fuqi 3000W.
 • E pajisur me filter ciklonik.
 • E ndertuar nga materiale ekologjike.

8,500L

Fshese korenti me vakum HAEGER 

Fshese Korenti me Vakum Haeger (Haeger Pottery, Royal Haeger) nga fshesat më të mira, eshte zgjidhja ideale per pastrimin total te shtepise. Pastroni cdo kend te hapesires suaj ne menyren me te shendetshme. Perballoni cdo rremuje ne shtepine tuaj. 

 

Fshese korenti Haeger – Praktike 

Jemi te vetedijshem sidomos familjet me femije te vegjel, qe incidentet e ndryshme si derdhja e kutive te ushqimit ose mbeturina te vogla kudo jane rremuje e teper per tu pastruar ne menyre manuale.

Me kete fshese te mrekullueshme ju mund  te mbaroni pune me shpejte dhe ne menyre me efikase. Beli juaj nuk do te kete me dhimbje sa here qe ju perfundoni pastrimin e shtepise.

Pastroni cdo cep te shtepise suaj pa u munduar. Fuqia e saj prej 3000W e bene fshesen me korent qe te mos lej mbrapa asnje pasterti. Duke filluar qe nga papastertite me te vogla, prezenca e avullit dhe vakumit garanto eleminimin e cdo bakteri, papastertie dhe mikrobi duke depertuar thelle ne siperfaqe.

Ndertimi i Fshese korenti Haeger eshte shume praktik, e ndertuar nga rrota te buta qe gjate levizjes te mos demtohet siperfaqa e dyshemese suaj, si parketi apo dhe pllakat.

Fshese me korent eshte e projektuar per arritjen e cdo pluhuri dhe plehere ne siperfaqe te veshtire, ku fshesat e tjera nuk arrijne dot te depertojne. Rrotat e saj mundesojne rrotullim 360 grade duke e bere me praktike.

Dysheme e paster dhe pa kimikatefshese korenti me vakum ibuy al

Nje tjeter cilesi pozitive e kesaj fshese eshte se ndertimi i saj perbehet nga materiale ekologjike për të qene me e sigurt per shendetin tuaj.Dhe ne kete menyre eshte me e shendetshme dhe aspak e rrezikshme per ata qe kane femije te vegjel ne shtepi. Pastroni shtepine tuaj te sigurt pa perdorur kimikate.

Per nje dysheme më të paster dhe t shendetshme.

Gjithashtu per nje pastrim me te thelle te shtepise suaj ne ju rekomandojme Koven multifunksionale.

Ka një qese pluhuri, një kuti e madhe pluhuri që pastrohet lehtë. Motori i saj është i fortë dhe i qëndrueshëm. Perfekte per te pastruar hapsira te medha, sepse kapaciteti i saj eshte 2400W.

Furca eshte posacerisht e projektuar qe cdo pluhur apo papasterti mos te ngjise dhe te ngelet aty. Ajo ka gjithashtu nje dizajn kompakt modern dhe te bukur i cili pershtatet ne cdo vend te shtepise suaj.

Nje tjeter shqetesim qe ne ja u largojme eshte zhurma. Fshese korenti Heager eshte e projektuar per te bere sa me pak zhurme te jete e mundur. Ne kete menyre ju nuk do te shqetesoni te afermit tuaj dhe as veten tuaj nga zhurmat qe mund tju japin fshesat e tjera.
Teknologjia e filtrit të pluhurit me 4 shtresa, sipërfaqja është dizajnuar bukur, elegante, e lehtë për tu pastruar duke mos j’u munduar aspak.

Shell i lartë, plastik i fortë ABS, super i qëndrueshëm, i fortë, rezistent ndaj ndikimit, me shkëlqim, i lehtë për tu pastruar dhe rezistent ndaj korrozionit me kalimin e kohës.
Paraqet një prizë prej 3 metrash për manovrim të lartë për të lëvizur në çdo cep pa pasur nevojë për një prizë të veçantë energjie dhe akoma të lëvizë mirë.

Cilesimet e saj fshese korenti me vakum heager blionline ne ibuy al
 • Fshese korenti me vakum
 • Ideale per pastrimin e shpejte dhe efikas te shtepise
 • E projektuar per te arritur thithjen e plururave dhe plehrave edhe ne siperfaqet me te veshtira
 • E pajisur me filter ciklonik
 • E ndertuar nga materiale ekologjike
 • Siguron nje mjedis te paster dhe te shendetshem
 • E ndertuar nga rrota te buta ne menyre qe gjate levizjes se saj te mos demtohet siperfaqja, parketi, moketi etj
 • Prezenca e avullit dhe vakumit garanton eleminimin e 99.9 % te baktereve dhe mikrobeve duke depertuar thelle ne siperfaqe
 • Pastron shtepine pa perdorur kimikate
 • Kursen kohe dhe energji elektrike
 • Me fuqi 2400W

Nje game e gjere produkte vijne per ju ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L337-haeger HG 8663 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Haeger

color

Red

LLoji

Fshese korenti

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat