,

Kove dhe lecke pastrimi per ambjente te ndryshme


  • Permasat: 36 x 24 x 56 cm
  • Pastron ambjentin qe deshironi
  • Me material  cilesor edhe rezistent
  • Teper i lehte per tu perdorur
  • Set per pastrim kove edhe lecke

1,990L

KOVE DHE LECKE PER PASTRIM

Ne ambjentet ku cdo person rri duhet ta kete gjithmone te paster se eshte e domosdoshme per shendetin e njeriut. Duhet te pastroni cdo lloji papastertie qe ndodhet ne ambjentin tuaj e per kete gje ju vjen ne ndihem ky set pastrimi kova dhe lecka.

SETI PER PASTRIMIN E AMBJENTIT TUAJ

Me nje dizajn unik te struktures qe ka ky set me rrotullim 360grade te leckes,  mund ta vendoseni lehtesisht ne mjedisin ku deshironi ku mundeson heqjen e njollave edhe neper cepa te thella, ne te cilat nuk futen leckat e zakonshme.

Kova eshte e ndare ne dy ane ku ne njeren ane pastron lecken duke i hequr pluhurin ose fijet e flokut qe keni mbledhur duke pastruar ndersa ne anen tjeter e than kur e nxirrni. Ndersa pjesa e ujit ku derdhet ndodhet ne fund te koves. Kove dhe lecke pastrimi produkt online iBuy.al

Lecka eshte e perbere me nje mbulese per te lare ku mund ta hiqni fare lehte e ti vendosni tjetren me pas.

Mbulesat e leckes jane te perbera me material cilesore te mikrofibrit me nje shirit furce najloni-Bristle edhe teper te bute, mjaft rezistent ndaj gervishjeve.

Pozicioni vertikal i tharjes se leckes parandalon gjenerimin e bakterieve te ndryshme ne dysheme.

Shufra e leckes eshte e perbere nga materiali i celiku dhe inkosit me nje qendrueshmeri te larte.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: kove dhe lecek pastrimi Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Kove me lecke

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat