,

Travel Adapter Awei C36 – Karikues me 4 Porta USB


Brandi: Awei

Modeli: C36

Pesha: 40 gr

Materiali: PC

Dimensionet: 10 x 8 x 7 cm

2 Ngjyra: E zeze ose Pink

Hyrja: AC 100-240 V 50-60 Hz 0.8 A Max

Dalja: 5V 5.6V Max

2,390L

Travel Adapter Awei C36 – Karikues me 4 Porta USB

Travel Adapter Awei – Porosit Online me cmimin me te mire ne treg ne iBuy.al

  • Me 4 porta USB
  • Karikoni deri 4 paisje ose smartphoone ne te njeten kohe
  • Kursen energjine elektrike
  • I sigurt nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet, sidomos gjate nates
  • Permasa kompakte, ideal per tu marre kudo me vete
  • I shpejte
  • Material rezistent dhe i durueshem ndaj nxehtesise dhe zjarrit
  • Universal
  • Integruar me cip inteligjent
SKU: karikues-me 4 porta-awei Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat