,

Universal Battery Charger Leizu – Karikues per udhetime


Specifika

 • Materiali : ABS
 • Hyrja : DC 5V / 2A
 • Dalja : DC 5V / 2.4A
 • Lloji i baterise : Lithium
 • Kapaciteti : 10000mAh
 • Pesha : 220 g
 • Ngjyra: E zeze

2,590L

 Battery Charger – Leizu

Universal Battery Charger Leizu – Karikues per udhetime

 • E merrni kudo me vete: ne zyre, ne shkolle, ne udhetime, kur beni hiking apo nuk keni energji elektrike
 • Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin, tabletin dhe paisjet e tjera elektonike
 • Me 2 porta USB, mund te karikoje 2 paisje ne te njejten kohe, pa reduktuar shpejtesine e rimbushjes
 • Konform standarteve te linjave ajrore. Ideal per udhetimet e gjata me avion
 • Pershtatet me te gjitha llojet e paisjeve dhe smartphoneve qe kane fishen perkatese
 • I lehte dhe praktik – nuk ze vend ne canten ose xhepin tuaj
SKU: power bank-leizu Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat