,

Wireless Portable Charger – BASEUS Thin Version Power Bank


Kapaciteti: 10000mAh
Hyrja: DC 5V, 2A
Dalja: DC 5V, 2.1A
Fuqia e karikimit me Wireless: 5W
Materiali: ABS, PC
Pesha: 384g

3,390L

Wireless Portable Charger – BASEUS Thin Version

Wireless Portable Charger – BASEUS Thin Version Power Bank

Karikoni baterine ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa u shqetesuar per nje prize elektrike.Rimbushni 3 paisje/telefona ne te njejten kohe, shpejt dhe ne menyre te sigurt. 1 paisje/ telefon rimbushet permes valeve te Wirelessit DHE 1 paisje/telefon rimbushet permes portes USB.

USB QC 3.0 eshte krijuar per te rritur qendrueshmerine dhe shpejtesine e karikimit. Furnizuesi eshte pajisur me sigurine e teknologjise se fundit dhe eshte i mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte.

Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise gjate rimbushjes se saj. Certefkuar sipas RoHS, FCC dhe CE.

Universal, mund te rimbushni cdo smartphone dhe paisje tjeter elektronike, mjafton qe te kene modalitetin Wireless ose fishen USB.

SKU: wireless portable charger-baseus-thin version Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat