Xiaomi MI 5 3GB 64GB – SmartPhone Best Price Blerje Online

Xiaomi

SPECIFIKIMET

Brandi: Xiaomi

Modeli: MI 5

Rrjeti: 4G

Dimensionet: 144. x 69.2 x 7.3mm

Pesha: 129g (Qeramike)

Ekrani: 5.15 inch

Xiaomi me Sistem operativ: Android 6.0 (Marshmallow), Upgradable to Android 8.0 (Oreo); MIUI 10

CPU: Quad-core (2×1.8 GHz Kryo & 2×1.36 GHz Kryo)

Memoria: RAM: 3GB – ROM: 64GB

Kamera e pasme : 16MegaPixel Duqal-LED, panorama,HDR

Kamera e permarme: 4 MegaPixel ideale per Selfie

Bateria: 3000mAh

26,700L

Xiaomi MI 5 3GB 64GB – SmartPhone Best Price Blerje Online

Xiaomi MI 5 3GB 64GB – SmartPhone Best Price Blerje Online

Prodhuar nga kompania gjigande Xiaomi ne shkurt 2016

Me sistem operativ Android 6.0 Marshmallow

Dizanj modern dhe inovativ, i lehte per tu mbajtur ne dore dhe i projektuar qe te mos rreshqase

Permasa perfekte: 68.5mm x 44.6mm x 7.3mm (gjeresia x lartesia x thellesi) per nje peshe neto 129g. Perberja e XiaomiMi 5 perbehet nga nje larmi elementesh qe perfshijne metaliken dhe plastiken

Ekrani 5.15 inch perfshin teknologjine LCD IPS JDI per te treguar te gjitha imazhet, lojerat video. Me rezolucion 1080 x 1920 px (FHD) per diagonalen e ekranit 5.15 inch. Ekrani gjithashtu perfshin: Raportin e kontrastit 1500: 1, zonen e lakuar 2.5D, njoftime te drejtuara, multi-prekje etj

Perdor nje procesor Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 1.8GHz. Lidhur me pjesen grafike, Xiaomi Mi 5 perfshine kartelen grafike Adreno 530 510MHz. Ofron RAM 3GB por mund te perdorni 64GB memorie te brendshme per te ruajtur cdo foto, video, kenge apo dokument qe ju nevojitet

Me kamer te pasme 12 MegaPixel dhe nje lente me nje hapje prej modeli F/ 1.8 Sony IMX386 Exmor RS model dhe lloji CMOS me blic LED te dyfishte. Kamera e pasme e Xiaomi MI 6 tregon nje ndjeshmeri te lehte prej 100 – 3200 ISO

SKU: H-XIAOMI-MI5 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Gjendja

Te reja

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat