Xiaomi Note 10 PRO 8GB 256GB – SmartPhone Online

Xiaomi

SPECIFIKAT

Marka: Xiaomi

Modeli: Note 10 PRO

Pesha: 208g

Kapaciteti i baterise: 5260 mAh

Bateri e Palevizshme

Ekrani: 6.47 inch

Rezolucioni: 1080 x 2340 pixel me xham Gorilla Glass

Kamera e pasme: 108MP+ 12MP+5MP+ 20MP + 2MP

Kamera e perparme: 32 MP

Sistemi Operativ: Android 9 Pie

59,490L

Xiaomi Note 10 PRO 8GB 256GB – SmartPhone Online

Xiaomi Note 10 PRO 8GB 256GB – SmartPhone Online

U lancua per here te pare ne Nentor 2019

Ekran me prekje 6.47 inch me rezolucion 1080 x 2340 pixel dhe raport 19.5:9

Ekrani i ndertuar nga xhami Gorilla i cilesise se pare

Dizanj inovativ dhe modern me dimensione ideale: 157.8 x 74.2 x 9.7 mm per nje peshe neto prej 208gr

Ka nje aparat te pare fotografik 108 MegaPixel , te dyte 12 MegaPixel, te trete 5 MegaPixel, nje te katert 20 MegaPixel dhe nje te peste 2 MegaPixel. Kamera e tij e pasme ka fokusim automatik, LED flash, HDR, panorama etj

Ne pjesen e parme suporton nje kamera me kapacitet 32 MegaPixel ideale per Selfie-t qe keni pritur gjate

Suporton 2 karta SIM – Dual SIM

Integruar me bateri super te fuqishme te tipit Li-Po 5260 mAh 

Rimbushje e shpejte e baterise, zgjat me dite 

Funksionon me sisitem operativ Android 9 (Pie) MIUI 11

Memoria: 256GB 8GB RAM

Sensoret e celularit suportojne akselerometrin, sensorin e drites se ambientit, magnetometrin dhe sensorin e gjurmeve te gishterinjve

Opsionet e lidhjes se Xiaomi Note 10 PRO perfshijne Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth, 5.0, A2DP, LE, aptX HD, GPS

SKU: H- Xiaomi Note 10 PRO-8/256GB Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

Gjendja

Te reja

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat