, ,

Adaptor Audio – Baseus L43 8 Pin 3.5mm Volume Control Online


Specifika

 • Brandi: Baseus
 • Modeli: L 43
 • Materiali: TPE + aliazh alumini
 • Dimensionet: 4 x 2 x 1 cm
 • Pesha: 8 gr
 • Suporton te gjitha paisjet iOS 10 – 12

1,490L

Adaptor Audio – Baseus L43 8 Pin 3.5mm Volume Control Online

Adaptor Audio – Baseus L43 8 Pin 3.5mm Volume Control Online

 • Mund te karikoni telefonin tuaj, te degjoni muzike me kufje 3.5 mm dhe te realizoni nje bisede telefonike ne te njejten kohe
 • Me cip inteligjent te integruar i cili siguron tinguj te qarte dhe te paster
 • Material TPE i forte dhe rezistent ndaj perkuljes
 • Kompakt dhe praktik. I lehte per tu marre kudo me vete
 • Suporton te gjitha paisjet iOS 10 – 12

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor audio-baseus-L43 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat