, ,

Adaptor Audio Remax 2 in 1 – Lightning Data Cable


Specifika

 • Brandi: Remax
 • Modeli: RL-LA01
 • Suporton te gjitha paisjet me porte lightning
 • Materiali: TPE +Plastike ABS
 •  Ngjyra: E bardhe
 • Pesha: 7 gr
 • Permasat: 178 x 55 x 15 mm

1,490L

Adaptor Audio Remax 2 in 1 – Lightning Data Cable

Adaptor Audio Remax 2 in 1 – Lightning Data Cable

 • Karikoni telefonin tuaj dhe degjoni muzike ne te njejten kohe
 • Kompakt dhe praktik. I lehte per tu marre kudo me vete
 • Me cip inteligjent te integruar i cili siguron tinguj te qarte dhe te paster si kristali
 • Material TPE i forte dhe rezistent ndaj perkuljes
 • Suporton paisjet me porte lightning
SKU: adaptor audio-remax-RLLA01 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat