,

Adaptor Karikimi me 2 Porta USB – Baseus Mirror Lake


Specifikat

Brandi: Baseus
Modeli: BS-E912
2 Porta USB
Suporton paisjet Apple/Xiaomi /Huawei etj
Ngjyra: E bardhe

 

2,090L

Adaptor Karikimi me 2 Porta USB – Baseus Mirror Lake

Adaptor Karikimi

  • Rimbushni me bateri dy paisje njekohesisht
  • Praktik ne perditshmeri
  • Vendoseni ne prize dhe karikoni smartphonin permes nje kablli
  • Shpejtesi maksimale
  • Projektuar me 2 porte USB
  • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Fale ekranit dixhital, ju mund te monitoroni statusin e karikimit ne cdo moment
  • Fuqia maksimale 18 Watt
  • Mbeshtet protokolle të shumta te ngarkimit te shpejte, QC3.0, PD3.0, FCP, AFC, MTK

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor-baseus-mirror lake Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat