,

Adaptor makine – Baseus Output Patulous Car Charger


1,490L

Adaptor makine – Baseus Output Patulous

Adaptor makine – Baseus Output Patulous Car Charger Porosit tani me cmimin me te lire ne iBuy.al

Me 3 porta USB, karikoni njekohesisht 3 paisje dixhitale ose smartphone.

Dizenjuar per karikimin e te gjitha paisjeve dixhitale dhe telefonave celulare SMART.

Pershtaturper te gjitha llojet e automjeteve dhe me permasa te vogla per tu marre kudo me vete, sidomos ne udhetime te gjata.

I sigurt nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbinxehja. Prania e hekurit dhe nikelit, i jep ndertimit te tij qendrueshmeri dhe rezistence

Me kabell 1.5, i cili ju mundeson te flisni ne telefon edhe gjate kohes qe e keni ne karikim

SKU: Adaptor makine-Baseus-Output Patulous  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat