,

Adaptor Makine Multifunksional – Baseus Grain Quick Charger


690L

ADAPTOR MAKINE MULTIFUNKSIONAL – BASEUS K8 C GRAIN

Adaptor Makine Multifunksional – Baseus Grain Quick Charger ne shitje online me cmim konkurrues ne iBuy.al

Adaptori i dizenjuar per makina nga brandi i njohur Baseus pershtatet me cdo lloj automjeti.

Mund te karikoje 2 paisje ose telefona njekohesisht me shpejtesi maksimale dhe siguri te garantuar. Eshte i mbrojtur nga tensioni i larte dhe qarku i shkurter.

Universal, mund te rimbushni cdo paisje dixhitale ose telefon SMART. Me permasa ideale per tu marre kudo me vete, sidomos ne udhetime te gjata.

Material rezistent ndaj nxehtesise dhe cip inteligjent qe shperndan rrymen kur duhet dhe ne sasine qe duhet.

SKU: adaptor makine-baseus-grain-K8C Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat