,

Adaptor Makine Samsung – Dual Port Vehicle Charger


990L

Adaptor Makine – Samsung

Adaptor Makine Samsung – Dual Port Vehicle Charger – Bli online mire dhe lire ne iBuy.al

  • Rimbushni me bateri dy paisje njekohesisht ne automjetin tuaj
  • Praktik dhe ne permasa te vogla
  • Ofron shpejtesi maksimale te rimbushjes
  • Projektuar me 2 porte USB
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Suporton te gjithe llojet e smartphone-ve dhe paisjeve dixhitale te pajtueshme me Micro USB
  • Ne paketim me dy kabllo
  • Mund te flisni ne telefon edhe kur ai ndodhet ne karikim
SKU: adaptor makine-samsung Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat