,

Adaptor me 3 Porta karikimi – Baseus Duke Travel Charger


1,490L

Adaptor me 3 Porta karikimi – Baseus Duke Travel Charger

Adaptor me 3 Porta karikimi – Baseus Duke Travel Charger

Karikon 3 smartphone ose paisje ne te njejten kohe, shpejt dhe ne menyre te sigurt. Kursen energjine elektrike dhe ofron mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja dhe qarku i shkurter.

Me permasa ideale per te marre kudo me vete, ne udhetim, zyre ose bar kafe.

Dizenjuar per te gjithe paisjet dixhitale dhe smartphone te te gjitha markave, me porte USB. Integruar me drite LED ne erresire.

SKU: adaptor-3 porta karikimi-baseus duke travel Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat