, ,

Adaptor multifunksional Earldom – Card Reader


1,500L

ADAPTOR MULTIFUNKSIONAL EARLDOM – CARD READER

Funksioni USB 2.0 lexuesi i kartave të përgjithshme apple , hyrje USB, apple, android dhe type c.TF Flash Memory Card Readers For iPhone iOS/Android USB2.0 ibuy al

Mbështet lexuesin e kartave TF, IC të importuar, cilësi origjinale, updateim automatik, të dhëna më të sigurta.

Mbështetje për sistemin më të fundit ios  10.3, duke mbështetur lexuesin e kartave flash iphone7, 7 plus OTG.

Mbështet kartën mikro SD I pajtueshëm për iOS, Micro USB, Type-C & Kompjuter.

Lidhu me smartphone, tabletë dhe kompjuterë për të parë fotografi, skedarë, kontakte rezervë etj.

Lexuesi më i ri i kartave 4 në 1 TF (Micro SD), më i shpejtë, më i vogël, më i hollë.

I pajtueshëm për USB2.0 / 3.0, IOS, Telefoni Android si Samsung / Sony / HTC / Google Nexus, plus me telefonin Type-C.

Bëni shikimin dhe menaxhimin falas të informacionit në lexuesin nga pajisja juaj drejtpërdrejt.

Shikuesi i dokumentit për të gjitha formatet kryesore të skedarit.

Me madhësi xhepi dhe 4 porta, ai jo vetëm plotëson nevojat tuaja të ndryshme, por edhe i lehtë për tu mbajtur gjatë udhëtimit tuaj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Adaptor multifunksional Earldom Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat