,

Adaptor per paisje me porte Type C – Baseus Transparent Series


4,190L

Adaptor – Baseus Transparent

Adaptor per paisje me porte Type C – Baseus Transparent Series – Porosit Online ne iBuy.al me lire se kudo

  • Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt paisjet tuaja dixhitale. Adaptori Baseus transparent garanton nje shpejtesi te larte te trasmetimit te te dhenave.
  • Dizanj i tejdukshem, modern dhe ne permasa te vogla per ta marre kudo me vete
  • Integruar me 2 Porta USB 3.0 per te plotesuar te gjitha nevojat e punes dhe argetimit ne perditshmeri
  • Transferoni ekranin e elularin ne nje ekran te madh me rezolucion 4K HD.
  • Secila porte e adaptorit eshte e pajisur me cip inteligjent qe garanton nje performance me cilesi te larte
  • Mund te lidhet edhe me TV permes portes HDMI.
  • Pershtatet me te gjitha paisjet dixhitale me porte Type C dhe te gjitha sistemet e operimit pervec (xp 64 Bit dhe Linux)
  • Kursen energjine elektrike
SKU: adaptor-baseus-transparent series Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat